Ale historia! Dzisiaj rano odwiedził nas Mikołaj!

Nadszedł dzień, w którym Mikołaj zasiada na wielkie sanie zaprzężone w rogate renifery i odwiedza nie tylko wszystkie dzieci, ale również nas – dorosłych – z workiem pełnym prezentów lub… z rózgami. Wiedząc, że Mikołaj obserwował nas już od jakiegoś czasu, z niecierpliwością oczekiwaliśmy, co się wydarzy… Dzisiaj wczesnym rankiem zauważyliśmy na niebie pędzące z niewiarygodną prędkością sanie. Próbowaliśmy się skupić i zliczyć ile reniferów jest w zaprzęgu, aż tu nagle cała ekipa Mikołaja z impetem wpadła przez bramę i zatrzymała się na placu przed naszą siedzibą. W ułamku sekundy zza wielkiego oparcia sań wychylił się Mikołaj i zostawił nam wielki worek prezentów – również dla Ciebie! – i poprosił nas o pomoc w ich rozdaniu. To ciężki czas dla tego staruszka, dlatego z werwą postanowiliśmy zostać Jego pomocnikami.

Dostaliśmy jednak instrukcję – prezent dostanie tylko ten, kto znajdzie podobizny Mikołaja na naszej stronie internetowej i – jak nakazuje tradycja – zostawił Mu list. Zatem, do dzieła!

6. grudnia to dzień, w którym nasz sztab pomocników Mikołaja zaprasza do zabawy i razem z Nim rozdaje prezenty. Dla tych, którzy wezmą w niej udział mamy kilkadziesiąt podarunków. Pamiętajcie, że każdy ma realne szanse, aby dostać upominek!

Wybierz prezent dla siebie

Idealny do grzańca
10 x Unikatowy Pakiet Piwny WOLFF PREMIUM BEER
z niszowymi, rzemieślniczymi piwami

Idealny na zimową lekturę
10 x prenumerata Expressu Przemysłowego
– czasopismo ludzi przemysłu

Idealny na nowe plany
10 x kalendarz książkowy na 2019 rok
– niezastąpiony towarzysz w codziennej pracy

Idealny do poszerzenia wiedzy
10 x voucher
na darmowy udział w Czwartku z bezpieczeństwem i rabat na szkolenie – więcej >>

Co musisz zrobić, by dostać prezent

Nic prostszego! Wystarczy, że znajdziesz 3 z 6 podobizn Świętego Mikołaja (podobnych jak ten poniżej), który trzymając nasze logo ukrył się na podstronach witryny www.grupa-wolff.eu. Ze względu na ograniczoną liczbę prezentów, Mikołaj musi być pewny, że upominek należy się właśnie Tobie. Możesz to zrobić zostawiając Mu list, w którym napiszesz czym zasłużyłeś, aby dostać upominek. Mikołaj dał na to czas do 12. grudnia.

Dostawa prezentów rozpocznie się za:

Napisz list do Św. Mikołaja

Podaj nam także adres na jaki mamy wysłać prezent. Do dzieła!

Imię i nazwisko

Nazwa firmy

E-mail firmowy

Podaję adres prywatnyPodaję adres firmowy

Ulica

Miasto

Kod pocztowy

Chciałbym/abym otrzymać:
Pakiet piwnyPrenumeratę czasopismaKalendarzDarmowy udział w Czwartku z bezpieczeństwem i rabat na szkolenie

Podobizny Św. Mikołaja z logo GRUPY WOLFF znajdują się na stronach:

Drogi Św. Mikołaju, na prezent zasłużyłem/am:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu przesyłki nagrody mikołajkowej oraz na udostępnianie drogą mailową artykułów oraz informacji pochodzących od GRUPY WOLFF.