3000 PLN do ręki
za skuteczne polecenie pracownika

Twoje daneDane osoby polecanejFirma (nie)doskonała

Nasza firma nie jest doskonała… chyba żadna nie jest. Robimy wszystko co w naszej mocy, żebyśmy stanowili jeden, zgrany zespół, który nawzajem się wspiera. Chcę, aby GRUPA WOLFF była jeszcze lepszym miejscem pracy. Dużo w tym kierunku zrobiliśmy, ale jeszcze więcej przed nami.

Nie tworzę sztucznych barier. Jestem do dyspozycji dosłownie każdego pracownika. Bo każda osoba jest ważna. Firma jest jak zegarek, jeśli wypada jego najmniejszy trybik mechanizm zaczyna szwankować.

Prezes GRUPY WOLFF
BARTOSZ WOLFF

Kogo szukamy?

Szukamy wyjątkowych ludzi! Ciągle stawiamy sobie odważne i ambitne cele, odnajdujemy właściwe ku nim drogi oraz wytrwale realizujemy to, co sobie założyliśmy. Zależy nam, na naszym zespole, dbamy o to aby ciągle się rozwijał. Zapewniamy pracownikom odpowiednie narzędzia oraz przestrzeń, w której w pełni mogą rozwijać swój potencjał.

StanowiskoFirmaLokalizacjaDział
Specjalista ds. zakupów »GRUPA WOLFFBalice (Kraków)Dział Zakupów
Kierownik projektu/montażu/budowy »GRUPA WOLFFBalice (Kraków)Serwis i montaże
Inżynier sprzedaży systemów bezpieczeństwa przemysłowego »GRUPA WOLFFBalice (Kraków)Dział sprzedaży
Serwisant Kraków »GRUPA WOLFFBalice (Kraków)Serwis i montaże

Poznaj prezesa

Poniżej znajdziesz najnowsze wpisy Bartosza Wolffa – prezesa GRUPY WOLFF. Dotyczą one różnych tematów, począwszy od kwestii związanych z biznesem, przez relacje w firmie, po luźne przemyślenia. Sprawdź koniecznie aby poczuć ducha naszej firmy.