TEMAT

Kilka minut z życia, które zmienia świat… na lepsze

WIADOMOŚĆ PRZESŁANA PRZEZ P. ALEKSANDRĘ

 

Dzień dobry,

Bardzo ciekawy artykuł o problemach z rekrutacją (artykuł o którym wspomniała p. Aleksandra: https://goo.gl/uup5xJ): . Zapytam z ciekawości, bo nie chodzi już o mnie: Na stronie firmy nie ma już ogłoszenia na stanowisko inżyniera sprzedaży na rynki międzynarodowe. Czy to oznacza że udało się Państwu znaleźć odpowiedniego kandydata? Mam nadzieję, że tak 🙂

Pozwolę sobie na krótką refleksję nt artykułu. Sama zaczęłam już konkretniej szukać dla siebie nowego miejsca pracy i też niestety spotkałam się z tym o czym Pan pisze w artykule tj. próby wyciągania na siłę. Akurat jeśli chodzi o mnie to zdarzyło mi się otrzymywać oferty zupełnie niezwiązane z moim profilem (np. bankowe) i to pochodzące z LinkedIn… Uważam, że w tej sytuacji trudno jest ocenić prawdziwe zamiary rekrutera, co powiem szczerze ostudziło trochę mój entuzjazm.

Korzystając z okazji, chcę Panu podziękować za Pana ludzkie podejście. Mimo, że nie znał mnie Pan, nigdy też razem nie współpracowaliśmy, zawsze znalazł Pan czas żeby mi odpisać oraz ze mną porozmawiać. Chciałabym spotkać więcej ludzi takich jak Pan 🙂 Proszę się nie zmieniać, dobro wraca.

Pozdrawiam serdecznie życząc wszystkiego dobrego w nowym roku!

FIRMA Z LUDZKĄ TWARZĄ

Nie chcemy być kolejną anonimową firmą…

Nie chcemy być kolejną anonimową firmą, opartą na powierzchownych relacjach typu fast-food. W biznesie szukamy czegoś więcej – zaufania, partnerstwa i ludzkiej twarzy. To na tych fundamentach chcemy budować GRUPĘ WOLFF. Nie jest to łatwe w świecie zdominowanym przez korporacyjny, chłodny styl prowadzenia biznesu. Zapewniam jednak, że będziemy starać się podążać własną drogą. Drogą biznesu z ludzką twarzą.

Dlatego, poprzez kanał na portalu LinkedIn oddaję się do waszej dyspozycji. Każdy z Was – klientów, partnerów, pracowników, a także potencjalnych pracowników czy klientów może zadać mi pytanie. Gwarantuje, że odpowiem na każde z nich.

Ze swojej strony będą chciał pokazywać Wam firmę od kuchni, udostępniać ciekawostki z branży, ciekawe konkursy oraz własne przemyślenia, czyli wszystko to co może Was zainteresować. Dołącz do mnie i bądźmy w kontakcie.