Zawsze RAZEM do celu

GRUPA WOLFF to polska firma, która od ponad 20 lat buduje rodzimy przemysł. Dostarczamy technologie oraz zapewniamy bezpieczeństwo produkcji we wszystkich najważniejszych branżach – od przemysłu energetycznego i drzewnego przez chemiczny aż po spożywczy. Przez te lata z sukcesem zrealizowaliśmy tysiące projektów. Nie zawsze jednak wszystko szło tak gładko, jak byśmy sobie tego życzyli – w końcu błędów nie popełnia tylko ten, kto nic nie robi. Nigdy jednak nie zostawiliśmy naszego partnera w potrzebie. Zawsze RAZEM dążymy do celu.

Bartosz Wolff
PREZES GRUPY WOLFF

STAWIAMY NA JAKOŚĆ

POLITYKA JAKOŚCI GRUPA WOLFF
certyfikat-iso-grupa-wolff
.

Realizacje,
czyli nad czym pracujemy

Inżynierowie GRUPY WOLFF każdego dnia podejmują nowe wyzwania. Realizują zadania, od których zależy wydajność, niezawodność, a przede wszystkim bezpieczeństwo zakładów przemysłowych. I choć nie jest możliwe abyśmy opisali wszystkie realizowane przez nas projekty, to w tym miejscy będziemy prezentować te, z których jesteśmy szczególnie dumni.

.
.
Sprawdź wszystkie realizacje
.

Aktualności,
czyli co się dzieje w firmie

GRUPA WOLFF to organizm, który tworzą ludzie. Ludzie to społeczność, wzajemne interakcje, burze mózgów i setki pomysłów. Zrealizowane pomysły to wydarzenia. A tych z pewnością w naszej firmie nie brakuje. To właśnie o wydarzeniach z życia firmy informujemy w tym miejscu. Czasem są to informacje ważne, czasem po prostu ciekawe lub zabawne. Z pewnością jednak każda z nich pozwoli Ci poznać nas lepiej.

.
.
Sprawdź wszystkie aktualności

Konferencja HAZEX,
czyli bezpieczeństwo wybuchowe w małym palcu

GRUPA WOLFF jest organizatorem Międzynarodowej Konferencji HAZEX nt. bezpieczeństwa wybuchowego i procesowego w przemyśle. Konferencję odwiedza ok. 200 osób z najważniejszych zakładów przemysłowych w Polsce. W czasie konferencji realizowane są także testy wybuchów oraz skuteczności systemów przeciwwybuchowych.


 
 
 

Dowiedz się więcej

Express Przemysłowy,
czyli czasopismo dla ludzi ciekawych życia

Express to wydawane przez GRUPĘ WOLFF czasopismo, które z założenia ma promować polskie innowacyjne projekty. Ma inspirować, pobudzać do działania, a przede wszystkim pokazywać że Polak potrafi. I choć trzonem naszego magazynu są tematy związane stricte z przemysłem to staramy się nie zamykać wyłącznie na ten obszar. Dlaczego? Ponieważ Express to magazyn dla ludzi otwartych na świat. Dla ludzi ciekawych życia, których nudzą standardowe czasopisma branżowe. Express nie ma sztywnych ram, może się w nim pojawić artykuł o niemal każdej tematyce. Warunek? Musi być inspirujący.


 
 
Express Przemysłowy 18
Express Przemysłowy 17
Dowiedz się więcej
znak-logo-eeg_small_biel

Innowacje
w duchu pomocy innym

NeuroGate to nasze nowe wyzwanie, które wykracza poza podstawowy obszar działalności GRUPY WOLFF. W ramach projektu tworzymy system sterowania myślami, który w pierwszej kolejności ma pomóc osobom sparaliżowanym. To nie tylko realizacja naszych pasji, ale przede wszystkim chęć pomocy innym.
Wcześniej, w ramach filozofii społecznej odpowiedzialności biznesu, wspieraliśmy AGH Racing Team w zakresie budowy bolidu formuły student. Mamy nadzieję, iż nasze działania będą cegiełką na drodze rozwoju nowej generacji wybitnych polskich inżynierów oraz nowoczesnych technologii, które staną się wizytówką Polski.

GRUPA WOLFF

to ponad 20 lat historii w czasie której kształtowała się zarówno misja, jak i wizja firmy

DLACZEGO MY?

PROJEKT

W Katowicach zlokalizowaliśmy biuro projektowe. Jego podstawowym zadaniem jest projektowanie instalacji odpylania oraz centralnego odkurzania, a także instalacji pracujących w strefach Ex.

PRODUKCJA

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży przemysłowej pozwala nam realizować projekty wymagające produkcji urządzeń i konstrukcji stalowych w szerokim asortymencie.

.

DOSTAWA

Dzięki właściwej organizacji działań oraz minimalnej ilości prac zlecanych firmom zewnętrznym jesteśmy wstanie zagwarantować najwyższą terminować dostaw.

MONTAŻ

Realizujemy montaże urządzeń, aparatów oraz konstrukcji stalowych na terenie zakładu klienta. Prace realizujemy zarówno w zakresie mechanicznym jak i elektrycznym.

URUCHOMIENIE

Naszym klientom, w ramach dostawy zapewniamy uruchomienie zakupionych urządzeń. Rozwiązanie to gwarantuje poprawną i bezawaryjną pracę instalacji.

SERWIS

Zapewniamy szybki i sprawny serwis dostarczonych maszyn i urządzeń. Tym samym gwarantujemy ich długotrwałą i wydajną pracę.

ZAUFALI NAM

client-logos-1
client-logos-2