Kraków

Październik 2017

+200 uczestników

+20 prelegentów

Weź udział w:

V Międzynarodowej Konferencji pt. Bezpieczeństwo wybuchowe i procesowe w przemyśle z unikatowym pokazem wybuchów na żywo

Konferencja INDEX to unikatowa okazja aby wziąć udział w demonstracyjnych pokazach wybuchów i systemów ochronnych w jeszcze większej skali niż dotychczas. Poczuj siłę wybuchu na własnej skórze. Dowiedz się jak potężna energia drzemie gazach i pyłach powszechnie stosowanych w przemyśle. Obejrzyj relację z poprzedniej edycji konferencji.

 

O CZYM I DLA KOGO

O czym?

Podczas konferencji poruszać będziemy takie zagadnienia jak: bezpieczeństwo wybuchowe i procesowe w zakładach przemysłowych, które wykorzystują głównie materiały sypkie.

Dla kogo?

Konferencja skierowana jest głównie do firm wykorzystujących w procesie produkcyjnym palne i wybuchowe pyły. Uczestnikami konferencji są przedstawiciele zakładów funkcjonujących w branży energetycznej, drzewnej, spożywczej, chemicznej i farmaceutycznej oraz organizacji państwowych i firmy ubezpieczeniowych. W konferencji powinni w szczególności wziąć udział przedstawiciele kadry kierowniczej i inżynierskiej działów technicznych w tym odpowiedzialnych za bezpieczeństwo i utrzymanie ruchu.

Opinie i komentarze

uczestników przyznało konferencji INDEX najwyższą notę w kategorii ogólna ocena wydarzenia.

Tomasz Mitoraj, Maintenance Section Leader
Rockwool Polska


Było nam niezmiernie miło móc uczestniczyć w konferencji INDEX. Mam nadzieję, że będziemy również uczestniczyć w kolejnej, równie owocnej pod względem teoretycznym i praktycznym konferencji.

Marcin Leśniak, Specjalista ds. BHP
Teva Operations Poland sp. z o.o.


Chciałbym podziękować za zorganizowanie seminarium, które było naprawdę wartościowe, ciekawe i bardzo dobrze przygotowane..


Pokaż więcej opinii uczestników

cytat

Bardzo ciekawe tematy przedstawione w trakcie Konferencji, wszystkie wykłady przedstawione w sposób rzetelny i profesjonalny, również dołączone do tych wykładów materiały są wysokiej klasy. Ponadto poprzez to, że w Konferencji brała udział tak duża ilość osób z różnych branż można było dodatkowo zasięgnąć opinii oraz porozmawiać na bardzo różne tematy, niekoniecznie związane z tematem prowadzonych seminariów, a wynikające z codziennych obowiązków wykonywanych w swoich firmach […] Z pewnością w przyszłości skorzystam z kolejnego zaproszenia na Konferencję.


cytat

Wszystkie zagadnienia poruszane na konferencji były przedstawione na bardzo wysokim poziomie.


cytat

Warta wydanych pieniędzy.


cytat

Poziom seminarium pod każdym względem był powyżej moich oczekiwań. Jestem zadowolony z uczestnictwa i będę zachęcał znajomych do wzięcia udziału w następnych edycjach. Oczywiście sam również będę chciał wziąć udział.


cytat

Seminarium zorganizowano na bardzo wysokim poziomie merytorycznym i organizacyjnym, mam nadzieję że wiedza zdobyta na wykładach pozwoli mi na nawiązanie bliższej współpracy z innymi uczestnikami seminarium.


Informacje pochodzą z anonimowej ankiety przeprowadzonej wśród uczestników poprzedniej konferencji INDEX.

WEŹ UDZIAŁ

Zgłoś swój udział lub zarezerwuj miejsce bez konieczności późniejszego wykupienia

Zaufali nam

Poniżej prezentujemy firmy, które wzięły udział w polskich edycjach konferencji INDEX. Dołącz do nich!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Masz pytanie?

Zadzwoń: 12 632 81 41

Zgłoszenie uczestnictwa / Rezerwacja miejsca


Pobierz formularz PDF

Formularz PDF


Wypełnij formularz ON-LINE

info Zaznacz opcję Zgłoszenie uczestnictwa jeśli chcesz wykupić miejsce już teraz. Na podany adres email zostanie przesłana faktura proforma wraz z danymi do przelewu. Jeśli zdecydujesz się na wariant Rezerwacja miejsca dokonamy dla Ciebie darmowej, niezobowiązującej rezerwacji. Następnie najpóźniej na miesiąc przed konferencją skontaktujemy się z Tobą aby potwierdzić lub anulować rezerwację. Pamiętaj jednak, iż czas trwania promocji, jak również ilość miejsc dostępnych na warunkach promocyjnych jest ograniczona.

Wybierz opcję:*

Imię i nazwisko:*

Nr telefonu:*

Stanowisko:*

E-mail:*

Firma lub organizacja:*

NIP:*

Adres

Uwagi

Wstępna rezerwacja pokoju:*

info Ilość pokoi jest ograniczona - rezerwacja zależy od ich aktualnej dostępności.

Prenumerata:*

Warunki uczestnictwa

Warunkami uczestnictwa w MIĘDZYNARODOWEJ KONFERENCJI INDEX jest zgłoszenie uczestnictwa oraz dokonanie płatności na konto organizatora. Aby zgłosić uczestnictwo należy wypełnić, a następnie przesłać do organizatora formularz w postaci on-line lub pliku PDF. Formularz w postaci pliku PDF (pobierz formularz PDF) należy przesłać na adres biuro@strefaex.eu lub numer na fax +48 12 632 81 41. Najpóźniej na 1 miesiąc przed konferencją, a w przypadku późniejszego zgłoszenia – do 5 dni roboczych po terminie przesłania formularza, na podany adres email zostanie przesłana faktura proforma wraz z danymi do przelewu.

Koszt uczestnictwa

Koszt udziału w MIĘDZYNARODOWEJ KONFERENCJI INDEX jest zależny od terminu nadesłania zgłoszenia. W chwili obecnej dostępne są trzy progi cenowe. Organizator zastrzega sobie jednak prawo do przedłużenia prowadzonych promocji lub stworzenia kolejnych progów cenowych. Każda z wymienionych poniżej cen obejmuje udział w dwóch dniach konferencji oraz pokazie wybuchów i zabezpieczeń przeciwwybuchowych (w tym transport na pobliski poligon), materiały konferencyjne, całodniowe przerwy kawowe, dwa lunche oraz wspólną kolację. Ceny nie obejmują kosztów noclegu.

NAJNIŻSZA CENA

do dnia 07.05.16 (lub do wyczerpania puli miejsc dostępnych na warunkach promocyjnych) otrzymasz gwarancję najniższej ceny w wysokości 1140 PLN netto (w tym 25% rabatu) oraz możliwość darmowej rocznej prenumeraty Expressu Przemysłowego o wartości 100 PLN brutto,

NIŻSZA CENA

do dnia 07.09.16 (lub do wyczerpania puli miejsc dostępnych na warunkach promocyjnych) otrzymasz gwarancję niższej ceny w wysokości 1320 PLN netto (w tym 200 zł rabatu) oraz możliwość darmowej rocznej prenumeraty Expressu Przemysłowego o wartości 100 PLN brutto,

CENA STANDARDOWA

standardowy koszt uczestnictwa poza promocją wynosi 1520 PLN netto.

Uwaga

Członkowie PIPC mają gwarancję otrzymania najniższej ceny w wysokości 1140 PLN przez cały okres przyjmowania zgłoszeń. Warunkiem jest, by w polu Uwagi znajdującym się w formularzu zgłoszeniowym wpisać „Członek PIPC”. Cena nie obejmuje kosztów noclegu.

Czytaj dalej

Rezerwacja hotelu

Zgłaszając udział w konferencji uczestnik ma możliwość dokonania wstępnej rezerwacji pokoju na specjalnych warunkach cenowych (pokoje rezerwowane są w hotelu Best Western Premier oraz w odległym o ok 20 metrów hotelu Efekt Express). Co ważne, ostateczna rezerwacja pokoju uzależniona jest od aktualnej dostępności pokoi w puli przyznanej gościom konferencji. Finalne potwierdzenie rezerwacji (lub informacja o braku dostępnych pokoi) zostanie przesłane na adres email podany w formularzu zgłoszeniowym w ciągu trzech dni roboczych od daty wpłynięcia zgłoszenia. W przypadku braku dostępnych pokoi zgłaszający uczestnictwo, w ciągu 5 dni roboczych od daty otrzymania takiej informacji, może anulować zgłoszenie bez żadnych konsekwencji, chyba że informacja o braku pokoi była ogłoszona przez organizatora (w szczególności na stronie internetowej konferencji) przed datą przesłania formularza zgłoszeniowego. Doba hotelowa trwa od godziny 14:00 do godziny 12:00 dnia następnego. Specjalne ceny pokoi wynoszą: 240 złotych netto za pokój SGL (jednoosobowy) oraz 275,00 złotych netto za pokój DBL (dwuosobowy). Cena zawiera śniadanie oraz możliwość korzystania z parkingu hotelowego.

Rezygnacja z udziału

Pisemną rezygnację z udziału w konferencji należy przesłać na adres biuro@strefaex.eu. W przypadku rezygnacji do dnia 07 września 2016 roku uczestnik nie poniesie względem organizatora konferencji żadnych kosztów. W przypadku rezygnacji po tym terminie uczestnik zostanie obciążony kwotą 250 PLN netto. W przypadku gdy uczestnik za pośrednictwem organizatora dokonał rezerwacji pokoju hotelowego, to może on dochodzić zwrotu poniesionych w ten sposób kosztów wyłącznie u władz hotelu.

.

Lokalizacja i wskazówki dojazdu

1 Lokalizacja: Hotel Best Western, ul. Opolska 14a, Kraków
2 Lotnisko: 12 km do Kraków Airport
3 Dworzec PKP: 5,5 km do dworca PKP
4 Autostrada: 4,5 km do autostrady A4
5 Centrum: 6 km do rynku głównego
6 Jak dojadę: kliknij ten link aby przejść do mapy

Zobacz zdjęcia z poprzedniej edycji

RELACJA Z WYDARZENIA

Zobacz relację z konferencji INDEX 2016

Organizacja i patronat medialny

index-logo

Konferencje INDEX odbywają się w niemal wszystkich zakątkach świata, a za ich organizację odpowiadają członkowie Międzykontynentalnego Stowarzyszenia Ekspertów ds. Bezpieczeństwa Wybuchowego.

W Polsce za organizację konferencji INDEX, a także realizowanych w jej ramach pokazów, odpowiada GRUPA WOLFF.

Za promocję konferencji odpowiadają patronackie czasopisma: Express Przemysłowy, Powder And Bulk oraz Nowoczesne Technologie w Przemyśle.

Organizator

Uczestnik Międzykontynentalnego Stowarzyszenia Ekspertów ds. Bezpieczeństwa Wybuchowego INDEX oraz główny organizator Międzynarodowej Konferencji INDEX w Polsce.

Główny Partner

Center for Business Education jest firmą analityczno-doradczą specjalizującą się w zagadnieniach istotnych dla regulowanych sektorów gospodarczych takich jak: energetyka, paliwa, gaz, sektor wydobywczy oraz szeroko pojęty przemysł.

Patronat honorowy

Polska Izba Przemysłu Chemicznego (PIPC) jest organizacją reprezentującą branżę chemiczną wobec organów administracji państwowej oraz organizacji międzynarodowych.

Patronat medialny

EXPRESS PRZEMYSŁOWY to wyjątkowe czasopismo skierowane do ludzi przemysłu, którzy szukają wyzwań i inspiracji, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

Patronat medialny

Dwumiesięcznik typu business to business, prezentujący zagadnienia techniczne i technologiczne dotyczące procesów przemysłowych, transportu oraz logistyki, związanych z materiałami sypkimi i masowymi.

Patronat medialny

Publicystyczne pismo o rynku petrochemicznym, chemicznym, gazowniczym, energetycznym i ciepłowniczym poruszające aktualną problematykę, tendencje i bolączki w powyższych sektorach.

Dla mediów

Akredytacja dziennikarska

Dziennikarze zainteresowani udziałem w konferencji mogą zgłaszać swoje uczestnictwo przesyłając formularz on-line. Akredytacja dziennikarska zapewnia pełnoprawny udział w konferencji (w tym udział w obiedzie oraz uroczystej kolacji) oraz wydarzeniach towarzyszących.

Zgłoś uczestnictwo

Media Kit dla mediów

Media Kit to przygotowana specjalnie dla mediów paczka najważniejszych informacji o III Międzynarodowej Konferencji INDEX. Znajdują się tu m.in.: opis i dane na temat konferencji, zdjęcia oraz filmy. Wraz ze zbliżającą się konferencją Media Kit będzie uzupełniany o kolejne informacje.

Pobierz Media Kit

-15% dla Ciebie
Podaj swoje dane poniżej i odbierz kupon rabatowy na nasze szkolenia.
Na Twój adres mailowy prześlemy kupon wraz z instrukcją, jak z niego skorzystać. Klikając guzik ODBIERZ KUPON akceptujesz warunki promocji.